Kamery sportowe SJCAM

0
Share

Kamery sportowe SJCAM
Kamery sportowe SJCAM stworzone zostały dla ludzi pragnących udokumentować swoje niezwykłe, szalone wyczyny. Posiadają wszystkie najważniejsze cechy, pozwalające towarzyszyć nam podczas najtrudniejszych wypraw oraz uprawiania ekstremalnych sportów. Nie straszna jest im woda, błoto, kurz, śnieg czy mróz. Uwiecznimy swoją przygodę w wysokiej jakości w każdych warunkach pogodowych. Bardzo dobre parametry techniczne, funkcjonalność i wytrzymałość w połączeniu z niską ceną tworzą produkt warty szczególnej uwagi.
Firma SJCAM wypuściła na rynek wiele udanych modeli takich jak: SJ 4000, SJ 5000, SJ6 Legend, SJ7 Star. Dokładny ich opis znajdziecie na stronie sklepu internetowego Domena Sportowa.
Kamery SJCAM SJ4000
Osoby zaczynające przygodę z ekstremalnymi sportami, dysponujące niewielkim budżetem z pewnością zainteresuje kamera sportowa SJCAM SJ4000. Bez wątpienia jest to najlepsza propozycja w przedziale cenowym do 300 zł. Niewielka, lekka, niepozorna kamera sportowa dająca olbrzymie możliwości. Dzięki szerokokątnemu, 12-megapikselowemu obiektywowi pozwalająca nagrywać wysokiej jakości filmy Full HD. Posiada bardzo dobra stabilizację obrazu i odzwierciedlenie kolorów w pochmurne dni. W naszym sklepie internetowym można ją kupić w cenie promocyjnej za jedyne 227 zł.
Kamery SJCAM – SJ5000
Zależy ci na jeszcze wyższej jakości obrazu? Koniecznie sprawdź nowszy model kamery SJCAM – SJ5000. Posiada ona większą, 16-megapikselową matrycę. Dzięki trybowi HDR każdy, najmniejszy detal jest jeszcze lepiej widoczny, a kolory żywsze i bardziej nasycone. W naszym sklepie internetowym, kamera sportowa SJCAM SJ5000 dostępna jest w cenie promocyjnej już od 363 zł.
Dlaczego warto wybrać produkty firmy SJCAM?
Firma SJCAM tworzy kamery najwyższej jakości, mogące konkurować z urządzeniami z wyższej pułki cenowej. Ważną ich zaletą jest stabilne działanie oraz częste aktualizację. Nie zawiesza się, co jest częstym problemem w dużo droższych produktach innych marek. Sport potrafi zarabiać
Kamery sportowe SJCAM posiadają soczewki od GoPro (wersję sj4000 można porównać do Hero 3, a sj5000 do Hero 4). Dostępne są w różnych kolorach (szarym, czarnym, niebieskim, żółtym, czerwonym). W zestawie znajduje się wodoszczelna obudowa (do 30 metrów) oraz uchwyt do roweru. Warto wspomnieć również o wielu dodatkowych funkcjach takich jak korekta kolorów pod wodą, timelapse, burst mode. Posiadają również tryb samochodowy, pozwalający rejestrować jazdę. Funkcja ta idealnie sprawdzi się do nagrywania ciekawych podróży.
Kamera sportowa SJCAM posiadają baterię 900 mAh pozwalająca nagrywać filmy przez około 70 minut w jakości Full HD. Bez problemu, za niewielką cenę można dokupić dodatkowe akumulatory.
Sam produkt jak i akcesoria wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów. Istny czołg wśród kamer sportowych. Są w stanie przetrwać upadek nawet z dużej wysokości. Jest to kamera, która posłuży nam przez lata. Po okresie gwarancyjnym, który wynosi 24 miesiące, koszt naprawy i zakup części zapasowych jest niewielki.
Podsumowując, jeżeli zależy ci na taniej, wytrzymałej, o dobrych parametrach kamerze, wypróbuj produkt firmy SJCAM.